Самый языкатый сайт Одессы

Бухгалтерка в Одесі привласнила понад 1,4 млн грн компанії

Бухгалтерка в Одесі привласнила понад 1,4 млн грн компанії

В Одесі, 44-річна жінка, працюючи на посаді бухгалтера, користуючись електронним ключом та маючи повну інформацію про діяльність підприємства, привласнювала кошти понад 30 разів. Завдяки цьому вона купила квартиру.

Про це повідомляє ГУНП в Одеській області

Повідомляється, що жінка, користуючись службовим комп’ютером та електронним ключем директора, здійснювала фінансові операції, перераховуючи кошти компанії на свій особистий рахунок та подальшим переказом їх у готівку. Протягом року вона здійснила 30 операцій та привласнила понад 1,4 мільйони гривень.

Зникнення коштів було виявлено директором підприємства, який звернувся до поліції. Після проведення експертизи правоохоронні органи підтвердили факт фінансових махінацій. В результаті, жінку звільнили з роботи, а суд обрав їй запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту.
За інформацією від правоохоронних органів, жінка на привласнені гроші купила квартиру, зробила в ній ремонт, а згодом продала її.

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна згідно ч4 ст 190 КК України.

Наразі вона співпрацює зі слідством та виражає намір погасити завданий матеріальний збиток.
Слідство триває.

________________________________________________________________________________________________________________

Бухгалтер в Одессе присвоила более 1,4 млн грн компании

В Одессе, 44-летняя женщина, работая в должности бухгалтера, пользуясь электронным ключом и имея полную информацию о деятельности предприятия, присваивала средства более 30 раз. Благодаря этому она купила квартиру.

Об этом сообщает ГУНП в Одесской области

Сообщается, что женщина, пользуясь служебным компьютером и электронным ключом директора, осуществляла финансовые операции, перечисляя средства компании на свой личный счет и последующим переводом их в наличные. В течение года она осуществила 30 операций и присвоила более 1,4 миллиона гривен.

Исчезновение средств было обнаружено директором предприятия, который обратился в полицию. После проведения экспертизы правоохранительные органы подтвердили факт финансовых махинаций. В результате, женщину уволили с работы, а суд избрал ей меру пресечения в виде ночного домашнего ареста.
По информации от правоохранительных органов, женщина на присвоенные деньги купила квартиру, сделала в ней ремонт, а впоследствии продала ее.

Ей грозит наказание в виде лишения свободы сроком от пяти до двенадцати лет с конфискацией имущества согласно ч4 ст 190 УК Украины.

Сейчас она сотрудничает со следствием и выражает намерение погасить нанесенный материальный ущерб.
Следствие продолжается.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top