Самый языкатый сайт Одессы

Черговий скандал з ТЦК в Одесі: чоловіка силою «затягли» в бус(відео)

Черговий скандал з ТЦК в Одесі: чоловіка силою «затягли» в бус(відео)

В Одесі тиждень традиційно почався із інцидентів з військовослужбовцями. Так, у мережі шириться відеозапис, на якому видно, як група чоловіків у військовій формі силою завантажує чоловіка у бус. 

Четверо чоловіків у військовій формі силоміць намагалися запхати в бус цивільного одесита. Видно, що чоловік чинив опір, проте вирватися з рук військових у нього не вийшло. Люди у військовій формі брали його за руки й за ноги, аби втримати в транспорті, та загороджували вихід з бусу, таким чином не давши призовнику втекти. Зазначимо, що на момент інциденту поруч не було співробітників правоохоронних органів.

Ми раніше писали, що у соцмережах з’явилося відео, на якому видно, що військовослужбовці ТЦК застосовують фізичну силу, аби витягнути з маршрутки одного з пасажирів, однак чоловіка починають захищати інші пасажири. У військкоматі таку поведінку своїх працівників засудили та притягнули до дисциплінарної відповідальності військовослужбовців, що брали участь у скандалі.

________________________________________________________________________________________________________________

Очередной скандал с ТЦК в Одессе: мужчину силой «затащили» в бус

В Одессе неделя традиционно началась с инцидентов с военнослужащими. Так, в сети распространяется видеозапись, на которой видно, как группа мужчин в военной форме силой загружает мужчину в бус.

Четверо мужчин в военной форме силой пытались запихнуть в бус гражданского одессита. Видно, что мужчина сопротивлялся, однако вырваться из рук военных у него не получилось. Люди в военной форме брали его за руки и за ноги, чтобы удержать в транспорте, и загораживали выход из буса, таким образом не дав призывнику убежать. Отметим, что на момент инцидента рядом не было сотрудников правоохранительных органов.

Мы ранее писали, что в соцсетях появилось видео, на котором видно, что военнослужащие ТЦК применяют физическую силу, чтобы вытащить из маршрутки одного из пассажиров, однако мужчину начинают защищать другие пассажиры. В военкомате такое поведение своих работников осудили и привлекли к дисциплинарной ответственности военнослужащих, участвовавших в скандале.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top