Самый языкатый сайт Одессы

Чоловік підпалив чужий овочевий кіоск, бо посварився з приятелем (фото)

Чоловік підпалив чужий овочевий кіоск, бо посварився з приятелем (фото)

Слідчі затримали громадянина в процесуальному порядку та повідомили йому про підозру. За скоєне йому загрожує щонайменше три роки позбавлення волі. 

Подія сталася 5 травня вночі на Фонтанській дорозі. Нетверезий чоловік підпалив куртку, яку підібрав на вулиці, кинув її всередину торговельної ятки і втік.

Пожежу побачили місцеві мешканці та викликали вогнеборців, які і загасили її. На щастя, внаслідок події ніхто не постраждав, але павільйон вигорів майже вщент. Крім того, ушкоджень зазнав розташований поруч платіжний термінал, на який перекинувся вогонь. Сума завданих власникам матеріальних збитків встановлюється.

У результаті вжитих слідчо-розшукових заходів поліцейські за кілька годин встановили особу правопорушника і затримали його у тому ж районі, де був скоєний злочин. Ним виявився 40-річний іноземець, який в Одесі не має постійного місця мешкання і доходу. Щодо скоєного правопорушник пояснив: вживав з приятелем алкогольні напої, посварився з ним і пішов геть, а натрапивши по дорозі на кіоск, дав волю емоціям і підпалив його.

«За наявності достатніх доказів ми, під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси, повідомили зловмиснику про підозру за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України – в умисному пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу. Цей злочин карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років. Підозрюваний нами затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України і наразі ми клопочимо щодо обрання йому судом запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», — розповів т.в.о. начальника слідчого відділення відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1 Петро Чефарлічев.


Мужчина поджег чужой овощной киоск, потому что поссорился с приятелем (фото)

Следователи задержали гражданина в процессуальном порядке и сообщили ему о подозрении. За совершенное ему грозит не менее трех лет лишения свободы.

Событие произошло 5 мая ночью на Фонтанской дороге. Нетрезвый мужчина поджег куртку, которую подобрал на улице, бросил ее внутрь торгового лотка и скрылся.

Пожар увидели местные жители и вызвали пожарных, которые и потушили его. К счастью, в результате происшествия никто не пострадал, но павильон выгорел почти дотла. Кроме того, повреждения получил расположенный рядом платежный терминал, на который перекинулся огонь. Сумма причиненного владельцам материального ущерба устанавливается.

В результате принятых следственно-розыскных мер полицейские через несколько часов установили личность правонарушителя и задержали его в том же районе, где было совершено преступление. Им оказался 40-летний иностранец, не имеющий в Одессе постоянного места жительства и дохода. Насчет совершенного правонарушитель объяснил: употреблял с приятелем алкогольные напитки, поссорился с ним и ушел, а натолкнувшись на киоск, дал волю эмоциям и поджег его.

«При наличии достаточных доказательств мы под процессуальным руководством Приморской окружной прокуратуры города Одессы сообщили злоумышленнику о подозрении по части 2 статьи 194 Уголовного кодекса Украины – в умышленном повреждении чужого имущества, совершенном путем поджога. Это преступление карается лишением свободы сроком от трех до десяти лет. Подозреваемый нами задержан в порядке ст. 208 Уголовного процессуального кодекса Украины и сейчас мы ходатайствуем об избрании ему судом меры пресечения в виде содержания под стражей», — рассказал и.о. начальника следственного отделения отдела полиции №5 Одесского районного управления полиции №1 Петр Чефарличев.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top