Самый языкатый сайт Одессы

Двоє жителів Ізмаїльського району затримані через домашнє насильство

Двоє жителів Ізмаїльського району затримані через домашнє насильство

Поліцейські скерували до суду обвинувальні акти відносно правопорушників віком 34-х та 45-ти років за статтею 126-1 Кримінального кодексу України.

Молодший за віком громадянин пиячив та ображав 58-річну матір. Протягом останнього року відносно нього поліцейські склали чотири протоколи за вчинення домашнього насильства, що передбачено статтею 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Старший за віком чоловік так само кривдив 41-річну цивільну дружину, з якою виховує трьох спільних дітей. З серпня по жовтень відносно нього поліцейські тричі складали адміністративної матеріали за ст. 173-2 КУпАП.

Обидва домашні дебошири стоять на профілактичному обліку Ізмаїльського районного відділу поліції за категорією «кривдник». Оскільки чоловіки не схаменулися, за фактом систематичного вчинення ними домашнього насильства правоохоронці розпочали кримінальні провадження, що передбачає стаття 126-1 Кримінального кодексу України, і на підставі зібраних доказів повідомили фігурантам про підозру. Визнавши зібрані під час досудового розслідування докази достатніми, поліцейські склали обвинувальний акт і скерували його до суду. Згідно з діючим законодавством, чоловікам загрожує покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Зазначимо, що нині на Одещині триває міжнародна кампанія «16 днів проти насильства». Доєдналися до заходів і поліцейські. Наголошуємо: якщо ви потерпаєте від фізичного, психологічного, економічного чи сексуального насильства, не замовчуйте це, а відразу ж звертайтеся по допомогу. Телефонуйте на спецлінію «102» або Урядову «гарячу лінію» за номером 1547, фахівці якої надають психологічну консультацію та підтримку постраждалим. Вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні можна знайти також у чат-боті МВС.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top