Самый языкатый сайт Одессы

Двох малолітніх жителів Одещини доставили до медзакладів після вживання алкоголю

Двох малолітніх жителів Одещини доставили до медзакладів після вживання алкоголю

Саме алкогольне отруєння стало причиною того, що двох малолітніх жителів Подільщини доставили до медзакладів у важкому стані.

Одного з них, 9-річного хлопчика з селища Окни, виявили перехожі на порозі адмінбудівлі. Як виявилося, його пригостив горілкою 18-річний місцевий житель. А от п’ятирічного малюка з Балтської громади напоїв домашнім вином сусід, бо йому було весело спостерігати, як нетвереза дитина під час ходьби падала. Крім алкогольного отруєння хлопчик отримав забиття кінцівок і тулуба. Дітям надана медична допомога, зараз загрози їхньому здоров’ю немає.

«На громадян, які довели неповнолітніх до стану сп’яніння, складені адміністративні протоколи за статтею 180 КУпАП. Мати хлопчика з Окон, яка замість того, щоб стежити за дитиною, спала нетверезою у будинку, притягнута до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків. Сім’я другого малюка раніше у поле зору поліцейських не потрапляла. З батьками проводитимуться профілактичні заходи соціальними службами та правоохоронцями», — повідомила начальниця сектору ювенальної превенції Подільського районного управління поліції Катерина Нігрецкул.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top