Самый языкатый сайт Одессы

Медики «швидкої» побилися з працівниками ТЦК в Одесі — подробиці конфлікту (фото, відео)

Медики «швидкої» побилися з працівниками ТЦК в Одесі — подробиці конфлікту (фото, відео)

Місцеві телеграм-канали пишуть, що в одному з ТЦК нібито утримують бригаду швидкої допомоги, яка приїхала туди на виклик. На знак протесту в ТЦК прибули й інші медпрацівники.

Згодом між працівниками ТЦК та фельшерами виник конфлікт, дійшло до бійки.

«Подія сталася приблизно об 11:00 ранку. Водій у свій вихідний день прийшов оновити дані, як того вимагає закон. Однак, у військкоматі було ухвалено рішення його нікуди не відпускати. На тлі стресу у водія піднявся тиск і йому стало погано. Йому викликали карету швидкої з лікарем та фельдшером, проте станом на 15:00 їх також не хотіли випускати, щоб госпіталізувати постраждалого водія», – йдеться у повідомленні.

Лікар одеської швидкої розповів деталі конфлікту між медиками та працівниками ТЦК

Олександр Кіщенко розповів — його керівництво пообіцяло, що після оновлення даних у ТЦК, працівники швидкої отримають бронь. Натомість у військкоматі йому вручили бойову повістку. За його словами, деяких лікарів, яким керівництво обіцяло бронь — «хапали на вулицях, як ухилянтів».

«Після цього сказали (керівництво, — ред.), що «ми уже нічого не вирішуємо, кожен сам за себе. Хто отримав повістку, той отримав повістку», — розповів Кіщенко.

Він додав, що зараз працівники одеської швидкої не заброньовані.

У поліції повідомили, що поліцейські встановлюють обставини конфлікту між працівниками ТЦК та СП і медиками, деяких з учасників інциденту запросили до відділку поліції, з ними працюють правоохоронці. 


Медики «скорой» подрались с работниками ТЦК в Одессе (фото, видео)

Местные телеграмм-каналы пишут, что в одном из ТЦК якобы удерживают приехавшую туда по вызову бригаду скорой помощи. В знак протеста в ТЦК прибыли и другие медработники.

Впоследствии между работниками ТЦК и фельшерами возник конфликт, дошедший до драки.

«Событие произошло примерно в 11:00 утра. Водитель в свой выходной день пришел обновить данные, как того требует закон. Однако в военкомате было принято решение его никуда не отпускать. На фоне стресса у водителя поднялось давление, и ему стало плохо. Ему вызвали карету скорой с врачом и фельдшером, однако по состоянию на 15:00 их также не хотели выпускать, чтобы госпитализировать пострадавшего водителя», – говорится в сообщении.

Врач одесской скорой рассказал детали конфликта между медиками и работниками ТЦК

Александр Кищенко рассказал — его руководство пообещало, что после обновления данных в ТЦК работники скорой получат бронь. В военкомате ему вручили боевую повестку. По его словам, некоторых врачей, которым руководство обещало бронь — «хватали на улицах, как уклонистов».

«После этого сказали (руководство, — ред.), что «мы уже ничего не решаем, каждый сам за себя. Кто получил повестку, тот получил повестку», — рассказал Кищенко.

Он добавил, что сейчас работники одесской скорой не забронированы.

В полиции сообщили, что полицейские устанавливают обстоятельства конфликта между работниками ТЦК и СП и медиками, некоторых участников инцидента пригласили в отделение полиции, с ними работают правоохранители.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top