Самый языкатый сайт Одессы

Мешканцю Одеської області загрожує термін за домашнє насильство

Мешканцю Одеської області загрожує термін за домашнє насильство

Після вживання алкогольних напоїв 54-річний житель Біляївської ОТГ бражав 27-річну доньку. Правоохоронці тричі притягували кривдника до адміністративної відповідальності та він сплачував штраф за своє свавілля. Тепер може дійти до ув’язнення.

Потерпіла живе разом з батьком. Протягом останнього року він, будучи на підпитку, вів себе агресивно, влаштовував сварки вдома та ображав дівчину, навіть кілька разів замахувався. Вона зверталась до дільничного офіцера поліції. Правоохоронець тричі складав адміністративні матеріали відносно дебошира за вчинення домашнього насильства, вгамовував його і попереджав про кримінальну відповідальність. За рішенням суду кожного разу чоловік сплачував штраф за свої протиправні дії.

Зібравши докази систематичного насильства в сім’ї, ми розпочали досудове розслідування за статтею 126-1 Кримінального кодексу України. Нині воно завершене і справу скеровано до суду. Санкція цієї статті передбачає покарання громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до двох років.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top