Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині чиновники працевлаштовували «мертві душі» (фото)

На Одещині чиновники працевлаштовували «мертві душі» (фото)

Директор одного з комунальних підприємств Білгород-Дністровського району на пару зі спільницею розробили злочинну схему фіктивного працевлаштування, привласнюючи зарплату неіснуючих працівників. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Поліцейські встановили, що директор одного з комунальних підприємств Білгород-Дністровського району вирішив фіктивно оформляти на роботу на своє підприємство людей, а заробітну плату цих неіснуючих працівників присвоювати. Для реалізації цього плану він залучив свою знайому.

Таким чином протягом шести місяців вони оформили 12 «мертвих душ» на посади прибиральників, двірників, озеленювачів і отримали за них зарплату на суму понад мільйон гривень.

Організатору схеми повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, а жінці – за ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 КК. Організатору загрожує позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна, а його спільниці – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років


В Одесской области чиновники трудоустраивали «мертвые души» (фото)

Директор одного из коммунальных предприятий Белгород-Днестровского района на пару с сообщницей разработали преступную схему фиктивного трудоустройства, присваивая зарплату несуществующих работников. Об этом сообщили в пресс-службе ГУ ЧП Украины в Одесской области.

Полицейские установили, что директор одного из коммунальных предприятий Белгород-Днестровского района решил фиктивно оформлять на работу на свое предприятие людей, а заработную плату несуществующих работников присваивать. Для реализации этого плана он привлек свою знакомую.

Таким образом, в течение шести месяцев они оформили 12 «мертвых душ» на должности уборщиков, дворников, озеленителей и получили за них зарплату на сумму более миллиона гривен.

Организатору схемы сообщили о подозрении по ч. 5 ст. 191 и ч. 1 ст. 366 Уголовного кодекса Украины, а женщине – по ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 УК. Организатору грозит лишение свободы сроком от семи до двенадцати лет с конфискацией имущества, а его сообщнице – лишение свободы сроком от пяти до восьми лет

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top