Самый языкатый сайт Одессы

На Одещині розслідують обставини смертельної ДТП

На Одещині розслідують обставини смертельної ДТП

Як повідомляє Одеське районне управління поліції №2, автопригода сталася 31 березня, близько 6-ї години ранку в селі Новоградівка.

Попередньо слідчі встановили, що водій легковика «RENAULT» рухаючись в бік села Доброолександрівка, не вибрав безпечну швидкість, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого здійснив наїзд на пішохода, який знаходився на проїзній частині.

На місце ДТП було викликано «швидку», але, на жаль, потерпіла померла на місці події.

Водія перевірили на стан сп’яніння – він був тверезим. 

На місці події працювала слідчо-оперативна група з розслідування дорожньо-транспортних пригод СУ ГУНП в Одеській області та співробітники територіального підрозділу поліції. 

Транспортний засіб поліцейські помістили на арештмайданчик.

Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого. 

В рамках провадження буде проведено низку експертиз. 

Слідство триває. Встановлюються повні обставини події.


В Одесской области расследуют обстоятельства смертельного ДТП

Как сообщает Одесское районное управление полиции №2, происшествие произошло 31 марта, около 6 часов утра в селе Новоградовка.

Предварительно следователи установили, что водитель легковушки «RENAULT» двигаясь в сторону села Доброалександровка, не выбрал безопасную скорость, не учел дорожную обстановку, в результате чего совершил наезд на находившегося на проезжей части пешехода.

На место ДТП была вызвана «скорая», но, к сожалению, потерпевшая скончалась на месте происшествия.

Водителя проверили на состояние опьянения – он был трезв.

На месте происшествия работала следственно-оперативная группа по расследованию ДТП ГУ ГУНП в Одесской области и сотрудники территориального подразделения полиции.

Транспортное средство полицейские поместили на арестплощадку.

Следователи внесли сведения в Единый реестр досудебных расследований по ч. 2 ст. 286 (нарушение правил безопасности дорожного движения или эксплуатации транспорта лицами, управляющими транспортными средствами, если они повлекли смерть потерпевшего) Уголовного кодекса Украины. Такие действия наказываются лишением свободы на срок от трех до восьми лет с лишением права управлять транспортными средствами сроком до трех лет или без такового.

В рамках производства будет проведен ряд экспертиз.

Следствие продолжается. Устанавливаются полные происшествия.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top