Самый языкатый сайт Одессы

Невідомі на Вінниччині розстріляли поліцейських (відео)

Невідомі на Вінниччині розстріляли поліцейських (відео)

20 квітня, близько 2 години ночі, у Гайсинському районі  Вінницької області вбили 20-річного поліцейського, його напарник — поранений. Підозрювані — двоє чоловіків, які пересувалися на автомобілі.

На Вінниччині під час комендантської години вбили поліцейського

На Вінниччині під час комендантської години вбили поліцейського. ГУНП у Вінницькій області

Водіїв зупинили, оскільки ті порушили комендантську годину. Під час перевірки документів вони відкрили вогонь по поліцейських. Про це повідомили на Facebook-сторінці Нацполіції області.

«На території Вінницької та Одеської областей введено поліцейську операцію. Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину», — йдеться у повідомленні.

На Вінниччині під час комендантської години вбили поліцейського

Місце, де розстріляли поліцейських під час комендантської години на Вінниччині. ГУНП у Вінницькій області

Підозрюваних чоловіків оголосили у розшук. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів Національної поліції.

Загинув рядовий поліції Максим Зарецький. Хлопцю було 20 років, поєднував навчання та службу. У нього залишилась мама та батько.

Поранення отримав капітан Максим Шарапанський. З власних джерел відомо, що його здоров’ю нічого не загрожує.

Ситуацію прокоментував міністр внутрішніх справ України:

«Неважливо хто та в якому одязі, в якому стані та з якої причини, виправдання цьому злочину немає і не може бути. Стрільців необхідно знайти та затримати. Вони мають відповісти за всією суворістю Закону», повідомив на своїй сторінці Ігор Клименко.


Неизвестные в Винницкой области расстреляли полицейских (видео)

20 апреля, около 2 часов ночи, в Гайсинском районе Винницкой области убили 20-летнего полицейского, его напарник — ранен. Подозреваемые — двое мужчин, передвигавшихся на автомобиле.

Водителей остановили, поскольку они нарушили комендантский час. В ходе проверки документов они открыли огонь по полицейским. Об этом сообщили на Facebook-странице Нацполиции области.

«На территории Винницкой и Одесской областей введена полицейская операция. Благодаря усилиям оперативных служб удалось установить лиц, вероятно причастных к совершению преступления», — говорится в сообщении.

Подозреваемых мужчин объявили в розыск. Ориентировка разослана ко всем региональным подразделениям Национальной полиции.

Погиб рядовой полиции Максим Зарецкий. Парню было 20 лет, объединял обучение и службу. У него осталась мама и отец.

Ранения получил капитан Максим Шарапанский. Из собственных источников известно, что его здоровью ничего не угрожает.

Ситуацию прокомментировал Министр внутренних дел Украины:

«Неважно кто и в какой одежде, в каком состоянии и по какой причине, оправдания этому преступлению нет и не может быть. Стрельцов необходимо найти и задержать. Они должны ответить по всей строгости Закона», сообщил на своей странице Игорь Клименко.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top