Самый языкатый сайт Одессы

Одесит привласнив шубу за 63,5 тисяч гривень

Одесит привласнив шубу за 63,5 тисяч гривень

Знайшовши в інтернеті оголошення одеситки про необхідність передати подрузі за кордон  хутряну шубу, зловмисник видав себе за водія міжнародного автобусного рейсу і запропонував послугу доставки, яку насправді виконувати не збирався. Про це повідомили у головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

Під час зустрічі вони домовилися, що 200 євро винагороди за перевезення посилки чоловік отримає у місті призначення від адресата. Тож жінка віддала чоловікові свою шубу вартістю 63,5 тисяч гривень і стала чекати звістки від подруги. Але невдовзі «перевізник» висунув одеситці вимогу щодо негайної оплати майбутньої послуги. Коли ж остання відмовилась – заявив, що без виконання цієї умови свою шубу вона більше не побачить. Тоді жінка звернулась по допомогу до поліції. 

За кілька днів слідчі та оперативники відділу поліції № 5 Одеського районного управління поліції № 1 встановили особу правопорушника. Ділок вже встиг продати чуже майно за 15 тисяч гривень, проте правоохоронці розшукали покупця і повернули річ власниці. 

«За наявності достатніх доказів, ми під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси повідомили чоловіку про підозру за ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу України – у заволодінні чужим майном, шляхом обману, вчиненому повторно. Нині підозрюваний перебуває під цілодобовим домашнім арештом. Йому загрожує покарання до трьох років позбавлення волі», – розповів слідчий у справі Роман Авдоян

Наразі досудове розслідування триває. Правоохоронці встановлюють інших потерпілих від протиправних дій зловмисника і просять їх звернутися з відповідною заявою до поліції.


Одессит присвоил шубу за 63,5 тысячи гривен

Найдя в интернете объявление одесситки о необходимости передать подруге за границу меховую шубу, злоумышленник выдал себя за водителя международного автобусного рейса и предложил услугу доставки, которую действительно выполнять не собирался. Об этом сообщили в главном управлении Национальной полиции в Одесской области.

В ходе встречи они договорились, что 200 евро вознаграждения за перевозку посылки мужчина получит в городе назначение от адресата. Поэтому женщина отдала мужу свою шубу стоимостью 63,5 тысячи гривен и стала ждать известия от подруги. Но вскоре «перевозчик» выдвинул одесситке требование немедленной оплаты будущей услуги. Когда же последняя отказалась, заявил, что без выполнения этого условия свою шубу она больше не увидит. Тогда женщина обратилась за помощью в полицию.

Через несколько дней следователи и оперативники отдела полиции №5 Одесского районного управления полиции №1 установили личность правонарушителя. Дело уже успел продать чужое имущество за 15 тысяч гривен, однако правоохранители разыскали покупателя и вернули вещь владелице.

«При наличии достаточных доказательств мы под процессуальным руководством Приморской окружной прокуратуры города Одессы сообщили мужчине о подозрении по ч. 2 ст. 190 Уголовного кодекса Украины – в завладении чужим имуществом, путем обмана, совершенном повторно. В настоящее время подозреваемый находится под круглосуточным домашним арестом. Ему грозит наказание до трех лет лишения свободы», – рассказал следователь по делу Роман Авдоян.

В настоящее время досудебное расследование продолжается. Правоохранители устанавливают других потерпевших от противоправных действий злоумышленника и просят их обратиться с соответствующим заявлением в полицию.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top