Самый языкатый сайт Одессы

Правоохоронці викрили одесита, який вербував жінок (фото, відео)

Правоохоронці викрили одесита, який вербував жінок (фото, відео)

Підозрюваний агітував громадянок займатися проституцією за кордоном.

Своїх жертв він знаходив у телеграмі. За таку роботу обіцяв платити 300 доларів на годину, повідомляє прес-служба ГУ НП в Одеській області.

Правоохоронці встановили, що чоловік забезпечував заняттям проституцією місцевих дівчат, яких підшукував у nелеграм-каналі через оголошення із пропозицією роботи, під якою заздалегідь мав на увазі надання послуг сексуального характеру. За домовленістю, зловмисник через той самий месенджер знаходив «працівницям» «клієнтів» та відправляв їх на побачення. З 4,5 тисяч гривень, отриманих за інтим, дві тисячі вони перераховували на банківську картку свого «роботодавця». 

Крім того, правопорушник вербував співмістянок у скрутному матеріальному становищі для сексуальної експлуатації в одній з країн Європейського Союзу.  Користуючись їх уразливим станом, чоловік обіцяв гарні умови праці, проживання, відпочинок та привабливу зарплатню. За словами зловмисника, жінки мали отримувати 300 доларів США за годину,  з яких половину повинні були віддавати йому. Потім одесит надавав дівчатам квитки на автобус сполученням Одеса-Кишинів для подальшого виїзду до Європи.

Затримали правопорушника після вручення такого квитка чотирьом «шукачкам великого заробітку». У чоловіка вилучили речі, що становлять інтерес для слідства, зокрема, мобільний телефон та банківську картку. 

За наявності достатніх доказів слідчі повідомили фігуранту про підозру:

— у сутенерстві, зокрема вчиненому повторно (ч.ч. 1 та 2 ст. 303 Кримінального кодексу України);

— у вербуванні, переміщенні людини, вчиненому з метою експлуатації, з використанням уразливого стану потерпілого, зокрема вчиненому повторно (ч.ч. 1 та 2 ст. 149 ККУ). 

На час слідства суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 181 тис. грн. 

Правопорушнику загрожує до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої. 

____________________________________

Правоохранители разоблачили одесcита, который вербовал женщин (фото, видео)

Подозреваемый агитировал гражданок заниматься проституцией за границей.

Своих жертв он находил в телеграмме. За такую работу обещал платить 300 долларов в час, сообщает пресс-служба ГУ ЧП в Одесской области.

Правоохранители установили, что мужчина обеспечивал занятием проституцией местных девушек, подыскиваемых в nелеграмм-канале из-за объявления с предложением работы, под которым заранее подразумевал предоставление услуг сексуального характера. По договоренности, злоумышленник через тот же мессенджер находил «работницам» «клиентов» и отправлял их на свидание. Из 4,5 тысячи гривен, полученных по интим, две тысячи они перечисляли на банковскую карточку своего «работодателя».

Кроме того, правонарушитель вербовал сограждан в затруднительном материальном положении для сексуальной эксплуатации в одной из стран Европейского Союза. Используя их уязвимое состояние, мужчина обещал хорошие условия труда, проживание, отдых и привлекательную зарплату. По словам злоумышленника, женщины должны получать 300 долларов США в час, из которых половину должны были отдавать ему. Затем одессит предоставлял девушкам билеты на автобус сообщением Одесса-Кишинев для дальнейшего выезда в Европу.

Задержали правонарушителя после вручения такого билета четырём «искателям большого заработка». У мужчины изъяли вещи, представляющие интерес для следствия, в частности, мобильный телефон и банковскую карту.

При наличии достаточных улик следователи сообщили фигуранту о подозрении:

— в сутенерстве, в частности, совершенном повторно (ч.ч. 1 и 2 ст. 303 Уголовного кодекса Украины);

— в вербовке, перемещении человека, совершенном с целью эксплуатации, с использованием уязвимого состояния потерпевшего, в частности, совершенном повторно (ч.ч. 1 и 2 ст. 149 УКУ).

На время следствия суд избрал подозреваемому меру пресечения в виде содержания под стражей с возможностью внесения залога в размере 181 тыс. грн.

Правонарушителю грозит до двенадцати лет лишения свободы с конфискацией имущества или без таковой.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Threads
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top