Самый языкатый сайт Одессы

«Пьяный форсаж» в Одессе закончился задержанием 21-летнего нарушителя (видео)

«Пьяный форсаж» в Одессе закончился задержанием 21-летнего нарушителя (видео)

Сегодня ночью нетрезвый 21-летний парень, взяв без разрешения машину у соседа, отправился в город и устроил «форсаж» убегая от патрульных. Нарушитель не имел при себе никаких документов.

Как сообщили в пресс-службе полиции Одесской области, во время несения службы на посту КП «Дачное» правоохранители заметили автомобиль ВАЗ-2109, который двигался на большой скорости в направлении Одессы — его преследовал экипаж патрульных.

К преследованию беглеца присоединился еще один экипаж. Водитель не реагировал на требования полиции об остановке транспортного средства, тем самым подвергая опасности себя и других участников дорожного движения.

Уже в городе, совместными усилиями нескольких экипажей, патрульные заблокировали машину, но водитель пытаясь убежать, совершил столкновение со служебными автомобилями. Никто из участников происшествия не пострадал.

Водителя задержали и проверили на содержание алкоголя. Результат — 1,27 промилле, что более чем в шесть раз превышает допустимую норму алкоголя в организме.

Машину отправили на штрафплощадку, а против гонщика составили целый ряд постановлений и протоколов.

Как стало известно впоследствии, этот человек находится на учете в одном из отделений полиции города, как условно освобожденный из мест лишения свободы.

“П'яний форсаж” в Одесі закінчився затриманням, евакуацією та протоколами від патрульних

“П'яний форсаж” в Одесі закінчився затриманням, евакуацією та протоколами від патрульнихСьогодні, близько 1-ї години ночі, під час несення служби на посту КП “Дачне”, інспектори поліції побачили автомобіль ВАЗ-2109, який рухався на великій швидкості у напрямку міста Одеси, та патрульний автомобіль, що переслідував автівку. До переслідування втікача приєднався ще один екіпаж. Водій не реагував на вимоги правоохоронців, під час руху перешкоджав зупинці транспортного засобу, тим самим наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Вже у місті, спільними зусиллями кількох екіпажів, патрульні заблокували автівку, але водій намагаючись втекти, здійснив зіткнення зі службовими автомобілями. Ніхто з учасників події не постраждав.21-річного водія затримали та перевірили на вміст алкоголю.Результат — 1,27 проміле, що у понад шість разів перевищує допустиму норму алкоголю в організмі. Як стало відомо згодом, порушник взяв автівку у сусіда без дозволу і вирушив до міста, а влаштував “форсаж” тікаючи від патрульних через те, що був за кермом нетверезий та не мав при собі жодних документів. Також встановили, що цей чоловік знаходиться на обліку в одному з відділків поліції міста, як умовно звільнений з місця позбавлення волі.На порушника складено адмінматеріали за ч.1 ст.130 (керування транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння), 2 протоколи за ст. 124 (скоєння ДТП), ст.122-4 (залишення місця ДТП),122-2 (невиконання вимог про зупинку), 2 постанови за ч.1 ст. 126 (керування транспортними засобами особами, які не мають права керування цими засобами, або передача керування транспортним засобом особі, яка не має права керування),ч.1 ст.121 (незадовільний технічний стан), автомобіль затримано на арештмайданчик.

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області 18 червня 2018 р.

Иваси освоили Телеграм. Жми и подпишись! 

Лобовое столкновение авто в Болграде: пятеро пострадали и один погиб (фото)

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top