Самый языкатый сайт Одессы

В дело одесской девочки, которую забрали из семьи, уже вмешались городские власти

В дело одесской девочки, которую забрали из семьи, уже вмешались городские власти

Сегодня уже состоялась встреча между отцом девочки и руководителем городского департамента образования Одессы Еленой Буйневич.

Напомним, сегодня, как сообщают СМИ, » в одесской школе 26, что на Старопортофранковской, на днях произошел неприятный инцидент. В один из начальных классов прямо во время уроков пришел представитель службы по делам детей и пытался силой увести одну из учениц. Девочка плакала и звала на помощь, вместе с ней плакали ее одноклассники, но чиновник был непреклонен… 

девочка живет в многодетной семье, где папа один воспитывает пятерых детей. Мама умерла два года назад. В поле зрения органов опеки семья попала из-за того, что в свидетельстве о рождении одного из детей (именно этой девочки, — ред.) отец не указан».

https://dumskaya.net/news/otetc-ne-ukazan-v-svidetelstve-o-rozhdenii-v-ode-102941/

О развитии событий рассказала журналистка Оксана Поднебесная (язык оригинала):

«Щойно з Оленою Буйневич зустрілися з батьком школярки, яку опікунська служба насильницьким способом забрала посеред уроків з 26 школи м. Одеси. 46-річний В’ячеслав сам, після смерті дружини, виховує 5 дітей, донька Валерія у свідоцтві про народження записана на дівоче прізвище матері, бо він тоді відбував покарання. Батько розповідає, просив дати над донькою опіку, але його застерегли, що не дадуть, бо раніше судимий. Тому чекали, поки старшій сестрі виповниться 18 років (17 зараз), щоб оформити опікунство над нею. Вчора цей ганебний випадок, каже чоловік, мало не довів до бійки, адже працівник Приморськоі служби опіки обзивав і прижував його при дітях! «Я тебя вы.&бу!», це так в Одесі, в присутності дітей, вчителів, ювенального працівника, розмовляє чиновник з батьком!. І тааак, навіть якщо факт батьківства не доведений, але дівчинка виховується в гарних умовах, здорова, чистий одяг, — невже нема інших методів/підходів/відношення до потреб дитини?! Тим більше, що під час відібрання дитини з сім»і, обов’язково МАЄ враховуватись іі бажання?
Дитину завезли в притулок на вул. Терешковій. Батько був там, і о боже, і там його попередили, що відвідини дозволять в суботу-неділю, а в малоі відібрали телефон. Це що за звірства такі, скажіть?!
Нащо псувати дитині й всій сім’і всесвіт, щоби що?? Нащо доводити до того, щоб брат, кусав працівника за руки, аби той не забирали сестру? Дикунства та й годі…
Дякую пані Олені, що не пройшла повз цієі ганебноі історіі. Гроші на генетичну експертизу вже є. Дякую за те, що вчергове намагаєтесь виправити ситуацію, створену іншими, за бажання допомогти, виправити цей нелюдяний світ, за те, що у Вас, як і в мене, сльозилися очі…
Він нормальний тато, працює в ДЕЗі Приморського району Одеси, і САМ добудував над будинком другий поверх й мансарду. Іх же багато, мало місця. Хвалився, що малі ходять на бокс ))
P.S. Батько дуже сподівається сьогодні забрати дівчинку, не знаємо чи це вийде, але вкотре переконуюсь: публічне озвучення проблеми творить дива. Все до кращого!».

Теперь есть надежда, что действия чиновников проверят и ребенок, в результате вернется в семью. Особо стоит проверить, как действовал конкретный человек, когда «»изымал» девочку.

IVASI.NEWS — сайт быстрого реагирования

Top