Самый языкатый сайт Одессы

В МАУ прокомментировали ситуацию со своим самолетом, срочно севшим в Одессе

В МАУ прокомментировали ситуацию со своим самолетом, срочно севшим в Одессе

В МАУ опрорвергают  аварийную посадку в Одессе своего самолета рейса PS045 «Киев – Херсон». В компании уверяют, что причиной посадки были плохие погодные условия в Херсоне.

Напомним19 января в Одессе совершил посадку самолет, который летел в Херсон. Как утверждал один из его пассажиров (анонимный), в Одессе была совершена аварийная посадка, т.к. самолет, по словам пассажира,  не мог выпустить одно шасси.

Согласно сообщению компании, Embraer-145 с 44 пассажирами отправили в Одессу из-за густого тумана в Херсоне, который не допускал безопасную посадку.

 

«Через поширення неправдивої інформації в ЗМІ та соціальних мережах з посиланням на свідчення анонімного пасажира рейсу , повідомляємо наступне. Рейс авіакомпанії МАУ PS045 від 19 січня, з 44 пасажирами на борту, виконувався за маршрутом Київ — Херсон на літаку Embraer-145 авіакомпанії-партнера. Під час польоту погодні умови в аеропорту Херсона погіршилися, був густий туман. Мінімальна видимість для безпечної посадки в аеропорту Херсона складає 1100 метрів. При наближенні літака до аеропорту для посадки видимість складала від 150 до 200 метрів, а за півгодини очікування в повітрі знизилася до критичних 50 метрів, що в 22 рази менше від необхідного мінімума для здійснення приземлення. Диспетчерами управління повітряного руху та екіпажем було ухвалене рішення про посадку літака на запасний аеродром — в Міжнародному аеропорті Одеси. Посадка літака була виконана в штатному режимі, була безаварійною та без зауважень. Пасажирам був наданий повний сервіс на час очікування подальшого вильоту рейсу — проживання в готелі, гаряче харчування та напої. Частина пасажирів відмовилася від запропонованого сервісу і подальшого польоту та вирішила діставатися до Херсона самостійно альтернативним транспортом. Після поліпшення погодних умов літак вилетів до аеропорту призначення — Херсона», — сообщили на facebook странице авиакомпании.

IVASI.NEWS. Народный сайт Одессы! 

Спасатели ликвидируют последствия непогоды в Одесской области

 

Top