Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі люди у військовій формі розпилили перцевий газ в маршрутці та витягли чоловіка(фото, відео)

В Одесі люди у військовій формі розпилили перцевий газ в маршрутці та витягли чоловіка(фото, відео)

Вчора,16 травня, місцевими пабліками Одещини поширилось відео інциденту за участі людей у військовій формі у громадському транспорті. В обласному ТЦК прокоментували черговий скандал.

На відео зафільмували, як група чоловіків у військовій формі силою вивели з маршрутки цивільного. Очевидці повідомляли, що у салоні навіть застосовували перцевий балончик.

У ТЦК заявили, що з відео немає можливості встановити причини інциденту.

«З відеозапису неможливо встановити причину конфлікту між людиною у військовій формі та цивільною особою», ─ йдеться у коментарі.

Також у ТЦК повідомили, що наразі триває уточнення обставин й учасників ситуації та розпочато службову перевірку.

«Позиція керівництва Одеського обласного ТЦК та СП незмінна — будь-які прояви насильства неприпустимі. За результатами службової перевірки всім діям та учасникам буде надано правову оцінку», ─ наголосили у повідомленні.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе люди в военной форме распылили перцовый газ в маршрутке и вытащили мужчину (фото, видео)

Вчера, 16 мая, местными пабликами Одесской области распространилось видео инцидента с участием людей в военной форме в общественном транспорте. В областном ТЦК прокомментировали очередной скандал.

На видео сняли, как группа мужчин в военной форме силой вывели из маршрутки гражданского. Очевидцы сообщали, что в салоне даже применяли перцовый баллончик.

В ТЦК заявили, что по видео нет возможности установить причины инцидента.

«С видеозаписи невозможно установить причину конфликта между человеком в военной форме и гражданским лицом», — говорится в комментарии.

Также в ТЦК сообщили, что сейчас продолжается уточнение обстоятельств и участников ситуации и начата служебная проверка.

«Позиция руководства Одесского областного ТЦК и СП неизменна — любые проявления насилия недопустимы. По результатам служебной проверки всем действиям и участникам будет дана правовая оценка», — отметили в сообщении.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top