Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі на Кримському бульварі чоловік підірвав себе гранатою

В Одесі на Кримському бульварі чоловік підірвав себе гранатою

В Одесі вранці 22 червня у парку знайшли тіло чоловіка: про страшну знахідку місцеві повідомили поліцію. На тілі небіжчика виявили вибухові травми.

За версією поліції загиблий міг підірвати себе гранатою. Подробиці повідомили в Головному управлінні Національної поліції України в Одеській області.

«Повідомлення про виявлене тіло у парку на Кримському бульварі надійшло сьогодні до поліції від місцевого мешканця. На місце прибули слідчо-оперативна група відділу поліції № 3 Одеського районного управління поліції № 1, фахівці управління вибухотехнічної служби та кінологічного центру ГУНП в Одеській області», – зазначено у повідомленні.

Загиблий виявився 43-річним одеситом, він жив недалеко від парку на Кримському бульварі.

У поліції розповіли, що на місці, де було знайдено тіло, правоохоронці виявили уламки від, імовірно, ручної гранати. На тілі небіжчика залишилися травми, схожі на вибухові.

Точну причину смерті встановлять судово-медичні експерти. Правоохоронці нині встановлюють обставини смерті чоловіка.

Попередньо подію кваліфікували за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України попередньо з приміткою «самогубство» та ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).


В Одессе на Крымском бульваре мужчина подорвал себя гранатой

В Одессе утром 22 июня в парке нашли тело мужчины: о страшной находке местные сообщили в полицию. На теле умершего обнаружили взрывные травмы.

По версии полиции погибший мог взорвать себя гранатой. Подробности сообщили в Главном управлении Национальной полиции Украины в Одесской области.

«Сообщение об обнаруженном теле в парке на Крымском бульваре поступило сегодня в полицию от местного жителя. На место прибыли следственно-оперативная группа отдела полиции №3 Одесского районного управления полиции №1, специалисты управления взрывотехнической службы и кинологического центра ГУНП в Одесской области», – отмечено в сообщении.

Погибший оказался 43-летним одесситом и жил недалеко от парка на Крымском бульваре.

В полиции рассказали, что на месте, где было обнаружено тело, правоохранители обнаружили обломки от, вероятно, ручной гранаты. На теле покойного остались травмы, похожие на взрывные.

Точную причину смерти установят судебно-медицинские эксперты. Правоохранители устанавливают обстоятельства смерти мужчины.

Предварительное событие квалифицировали по ч. 1 ст. 115 Уголовного кодекса Украины предварительно с примечанием «самоубийство» и ч. 1 ст. 263 (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами).

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top