Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі поліцейські викрили чоловіка в незаконному придбанні та зберіганні наркотиків

В Одесі поліцейські викрили чоловіка в незаконному придбанні та зберіганні наркотиків

Розповсюдити їх на території міста завадили співробітники управління боротьби з наркозлочинністю в Одеській області разом зі слідчими Одеського районного управління поліції № 1.

Правоохоронці зупинили 22-річного подільчанина на вулиці Варненській, щойно він отримав на пошті партію «товару». У молодика вилучили два пакети з білою кристалічною речовиною. В подальшому, в ході обшуку в орендованій ним квартирі, поліцейські також виявили пакети з різними речовинами рослинного та синтетичного походження (деякі з них, за результатами проведеного експрес-тесту, містили особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс), флакони з різнокольоровою рідиною, кілька сотень різноманітних пігулок, а також пакувальний матеріал, мобільний телефон, банківську та скетч-картки. Про це інформує Одеське районне управління поліції № 1.

Усі вилучені речовини слідчі направили на експертизу. Зі слів молодого чоловіка, різного роду наркотики він замовив в Інтернеті з метою подальшого збуту через поштові сервіси. Достеменне їх походження, а також коло осіб, причетних до наркотрафіку, поліцейські встановлюватимуть в ході досудового розслідування, розпочатого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

Фігурант затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Слідчі вже повідомили йому про підозру в незаконному придбанні та зберіганні особливо небезпечних наркотичних засобів з метою збуту та клопочуть про обрання запобіжного заходу. Відповідно до чинного законодавства, молодикові може загрожувати покарання позбавленням волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.

Top