Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі студентка отруїлася грибами з Привозу

В Одесі студентка отруїлася грибами з Привозу

В Одесі студентка потрапила до реанімації з отруєнням грибами, придбаними на Привозі. Це перший зареєстрований випадок отруєння дикорослими грибами в Одеській області у 2023 році.

Про це повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

У стані середньої важкості після появи перших клінічних проявів: блювота, нудота 19 лютого до реанімаційного відділення КНП «Одеська обласна дитяча клінічна лікарня» потрапила студентка з Одеси. Дівчина поласувала маринованими грибами, схожими на опеньки, які придбала у приватної особи. Реалізація грибів здійснювалась із пластикової ємності на стихійному ринку навпроти молочного корпусу ринку «Привоз». Тобто гриби були придбані у невідведеному для реалізації продуктів харчування місці, де не проводиться контроль щодо їх безпечності.

Головне управління вкотре нагадує, що отруєння грибами є одним із найважчих серед харчових отруєнь, тому необхідно дотримуватись основних порад щодо їх профілактики. Необхідно пам’ятати, що різні методи обробки грибів (маринування, соління, сушка, теплова кулінарна обробка тощо) в більшості випадків не руйнують отруту, яка в них може знаходитись. Крім того, внаслідок порушення технології приготування, умов зберігання, транспортування у будь-якому харчовому продукті можуть накопичуватись збудники інфекційних захворювань.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top