Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі викрили організовану групу псевдоволонтерів

В Одесі викрили організовану групу псевдоволонтерів

В Одесі викрили організовану групу псевдоволонтерів. Зловмисники ошукали 14 довірливих громадян на загальну суму понад 280 тис. грн.

Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Житель Одеси організував злочинну групу, залучивши до неї двох знайомих. Зловмисники під виглядом благодійників, які нібито знаходяться за кордоном, телефонували військовим, представникам духовенства, волонтерських організацій, казали, що мають бажання передати безкоштовно на потреби ЗСУ автомобіль або іншу гуманітарну допомогу, однак необхідні кошти для доставки благодійної допомоги до необхідного пункту призначення. І введені в оману громадяни перераховували гроші на рахунки, вказані псевдоволонтерами.

Аби потерпілі не мали сумніву щодо благодійних намірів аферистів, під час телефонних розмов ті створювали відчуття, ніби автівка чи інший вантаж вже в дорозі – шум завантаженої проїзної частини, сигнали транспортних засобів тощо.

У такий спосіб «благодійникам» вдалось ошукати 14 довірливих громадян і заволодіти їхніми грошима у розмірі більше 280 тисяч гривень. Кошти вони знімали з банківських рахунків, ділили між собою і витрачали на власні потреби, а з потерпілими переставали виходити на зв’язок.

За скоєне псевдоволонтерам загрожує до 12 років позбавлення волі.

________________________________________________________________________________________________________________

В Одессе разоблачили организованную группу псевдоволонтеров

В Одессе разоблачили организованную группу псевдоволонтеров. Злоумышленники обманули 14 доверчивых граждан на общую сумму более 280 тыс. грн.

Об этом сообщает пресс-служба Нацполиции.

Житель Одессы организовал преступную группу, привлекая к ней двух знакомых. Злоумышленники под видом благотворителей, которые якобы находятся за границей, звонили военным, представителям духовенства, волонтерских организаций, говорили, что имеют желание передать бесплатно на нужды ВСУ автомобиль или другую гуманитарную помощь, однако необходимы средства для доставки благотворительной помощи до необходимого пункта назначения. И введенные в заблуждение граждане перечисляли деньги на счета, указанные псевдоволонтерами.

Чтобы потерпевшие не сомневались в благотворительных намерениях аферистов, во время телефонных разговоров те создавали ощущение, будто машина или другой груз уже в пути — шум загруженной проезжей части, сигналы транспортных средств и тому подобное.

Таким образом «благотворителям» удалось обмануть 14 доверчивых граждан и завладеть их деньгами в размере более 280 тысяч гривен. Средства они снимали с банковских счетов, делили между собой и тратили на собственные нужды, а с потерпевшими переставали выходить на связь.

За содеянное псевдоволонтерам грозит до 12 лет лишения свободы.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top