Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі затримали підлітків за підозрою у підпалі автомобілів військовослужбовців (відео)

В Одесі затримали підлітків за підозрою у підпалі автомобілів військовослужбовців (відео)

Поліція та СБУ затримали в Одесі шістьох підлітків, які палили автомобілі військових, затриманих звинувачують у роботі на РФ, їм загрожує до 15 років ув’язнення або довічне ув’язнення.

Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

Силовики заявляють, що дітей завербували спецслужби Росії для дестабілізації ситуації в Україні та сплачували їм за спалені авто.

«Працівники спецслужб Росії обіцяють неповнолітнім за підпали щедру грошову винагороду. В Одесі кримінальна поліція викрила двох хлопців, 13 і 16 років, які підпалили два автомобілі, що належали військовослужбовцям. Підлітків затримали разом з двома приятелями 16 та 18 років при спробі підпалити ще один автомобіль», — розповів начальник Департаменту карного розшуку Нацполіції Вадим Дзюбинський.

У СБУ вже повідомили підліткам про підозру у диверсії за ч. 2 ст. 113 Кримінального кодексу України. 13-річного віддали на поруки батькам, а інших суд відправив до СІЗО, їм загрожує до 15 років позбавлення волі, або довічний термін.

Крім того, за підпали вже затримали ще двох підлітків 17 та 18 років і також повідомили їм про підозру та обрали запобіжні заходи.

«Нацполіція України спільно з СБУ активно протистоїть ворогові та вживає заходів щодо захисту молоді від впливу російських спецслужб», — повідомляють у поліції.

Також підпали автомобілів ЗСУ зафіксовано у Києві та Дніпрі. За цими фактами триває слідство.


В Одессе задержаны подростки по подозрению в поджоге автомобилей военнослужащих (видео)

Полиция и СБУ задержали в Одессе шестерых подростков, которые жгли автомобили военных, задержанных обвиняют в работе на РФ, им грозит до 15 лет тюрьмы или пожизненное заключение.

Об этом сообщили в пресс-службе ГУ ЧП Украины в Одесской области.

Силовики заявляют, что детей завербовали спецслужбы России для дестабилизации ситуации в Украине и платили за сожженные авто.

«Работники спецслужб России обещают несовершеннолетним за поджоги щедрое денежное вознаграждение. В Одессе уголовная полиция разоблачила двух парней, 13 и 16 лет, подожгли два автомобиля, принадлежавших военнослужащим. Подростков задержали вместе с двумя приятелями 16 и 18 лет при попытке поджечь еще один автомобиль», – рассказал начальник Департамента уголовного розыска Нацполиции Вадим Дзюбинский.

В СБУ уже сообщили подросткам о подозрении в диверсии по ч. 2 ст. 113 Уголовного кодекса. 13-летнего отдали на поруки родителям, а других суд отправил в СИЗО, им грозит до 15 лет лишения свободы или пожизненный срок.

Кроме того, за поджоги уже задержали еще двух подростков 17 и 18 лет и также сообщили им о подозрении и избрали меры пресечения.

«Нацполиция Украины совместно с СБУ активно противостоит врагу и принимает меры по защите молодежи от влияния российских спецслужб», — сообщают в полиции.

Также поджоги автомобилей ВСУ зафиксированы в Киеве и Днепре. По этим фактам идет следствие.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top