Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі затримали посадовця райадміністрації

В Одесі затримали посадовця райадміністрації

В Одесі затримали посадовця Пересипської райадміністрації за підозрою у вимаганні грошей з торговця фруктами та овочами.

Про це 12 квітня повідомили в Одеській обласній прокуратурі та поліції.

За даними слідства, посадовець вимагав у підприємця щомісяця 12 тисячі гривень за те, щоб той міг торгувати фруктами та овочами на вуличних лотках. У разі відмови торговельні точки погрожували знести.

Також за додаткові 10 тисяч гривень підозрюваний обіцяв посприяти у розміщенні ще одного торговельного об’єкта на території Пересипського району, повідомили у прокуратурі.

Брав хабарі з торговця фруктами та овочами: в Одесі затримали посадовця Пересипської райадміністрації

Вилучені речі у посадовця Пересипської райадміністрації. Фото: Одеська обласна прокуратура

Представник райдержадміністрації встиг отримати від підприємця 12 та 10 тисяч гривень. Його затримали під час другої оборудки, повідомили у поліції.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, за що загрожує до десяти років ув’язнення та конфіскація майна. Наразі вирішуються питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.


В Одессе задержан чиновник райадминистрации

В Одессе задержали чиновника Пересыпской райадминистрации по подозрению в требовании денег с торговца фруктами и овощами.

Об этом 12 апреля сообщили в Одесской областной прокуратуре и полиции.

По данным следствия, чиновник требовал у предпринимателя ежемесячно 12 тысяч гривен за то, чтобы тот мог торговать фруктами и овощами на уличных лотках. В случае отказа торговые точки угрожали снести.

Также за дополнительные 10 тысяч гривен подозреваемый обещал помочь в размещении еще одного торгового объекта на территории Пересыпского района, сообщили в прокуратуре.

Представитель райгосадминистрации успел получить от предпринимателя 12 и 10 тысяч гривен. Его задержали во время второй сделки, сообщили в полиции.

Мужчине сообщили о подозрении по ч. 3 ст. 368 Уголовного кодекса Украины, за что грозит до десяти лет заключения и конфискация имущества. Решаются вопросы по избранию подозреваемому меры пресечения и отстранению от занимаемой должности.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top