Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі затримали таксиста, який влаштував стрілянину (відео)

В Одесі затримали таксиста, який влаштував стрілянину (відео)

У Приморському районі Одеси затримали водія таксі, який, начебто, здійснив постріл у повітря з пістолета через конфлікт з пасажирами.

Про це 22 березня повідомили в Головному управлінні Нацполіції Одеської області.

За даними правоохоронців, ввечері 21 березня на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що на вулиці Гагаріна між таксистом та пасажирами виникла сутичка, в ході якої водій здійснив один постріл у повітря, ймовірно з пістолета, та поїхав.

Слідчі встановили, що конфлікт розпочався через те, що один з чоловіків почав курити в салоні авто. Водій зупинив машину та сказав пасажирам вийти, однак ті хотіли продовжити рух:

«Водій дістав пістолет, вийшов з легковика і здійснив один постріл вгору. Злякані чоловіки вибігли з автомобіля, а керманич поїхав у невідомому напрямку«, — зазначили у поліції.

Правоохоронці встановили та затримали водія. Під час обшуку автомобіля слідчі вилучили гільзу, предмет, зовні схожий на пістолет, та магазин з кількома набоями до нього. За словами затриманого, зброю та набої до неї він придбав в інтернеті для самооборони.

Йому повідомлено про підозру за ч. 4, ст. 296 КК України. Тепер чоловікові загрожуватиме до семи років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.


В Одессе задержали таксиста, устроившего стрельбу (видео)

В Приморском районе Одессы задержали водителя такси, который, якобы, произвел выстрел в воздух из пистолета из-за конфликта с пассажирами.

Об этом 22 марта сообщили в Главном управлении Нацполиции Одесской области.

По данным правоохранителей, вечером 21 марта на спецлинию «102» поступило сообщение о том, что на улице Гагарина между таксистом и пассажирами возникла стычка, в ходе которой водитель произвел один выстрел в воздух, предположительно из пистолета, и уехал.

Следователи установили, что конфликт начался из-за того, что один из мужчин начал курить в салоне авто. Водитель остановил машину и сказал пассажирам выйти, однако те хотели продолжить движение:

«Водитель достал пистолет, вышел из легковушки и произвел один выстрел вверх. Испуганные мужчины выбежали из автомобиля, а водитель уехал в неизвестном направлении», — отметили в полиции.

Правоохранители установили и задержали водителя. В ходе обыска автомобиля следователи изъяли гильзу, предмет, внешне похожий на пистолет, и магазин с несколькими патронами к нему. По словам задержанного, оружие и патроны к нему он приобрел в интернете для самообороны.

Ему сообщено о подозрении по ч. 4, ст. 296 УК Украины. Теперь мужчине грозит до семи лет лишения свободы. Решается вопрос об избрании ему меры пресечения. Следственные действия продолжаются.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top