Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі затримано громадянина за автомобільне шахрайство

В Одесі затримано громадянина за автомобільне шахрайство

В Одесі викрили місцевого жителя, який допоміг клієнту придбати автомобіль на американському аукціоні, а потім перепродав іномарку іншій людині.

До поліцейських звернувся одесит. Чоловік повідомив, що вже рік чекає на доставку зі США автомобіля, придбаного на аукціоні, проте представник транспортно-експедиторської компанії його ігнорує і не виходить на зв’язок. Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що чоловік, запланувавши покупку авто, звернувся до спеціалізованої фірми, але натрапив на посередника, який організував його участь в онлайн-аукціоні.

За результатами торгів, одесит придбав майже за 13 тисяч доларів США автомобіль Ford Edge. Машину мали доставити на територію України, але посередник продав чужу іномарку іншому городянину за вісім тисяч доларів.

Під час оформлення документів для подальшого розмитнення автомобіля правопорушник, діючи вже у змові з невстановленою особою, підробив офіційні документи, зокрема, рахунок-фактуру на нового власника транспортного засобу. Поліцейські встановили місцезнаходження правопорушника та повідомили йому про підозру в заволодінні правом на чуже майно шляхом зловживання довірою, тобто шахрайству, яке завдало потерпілому збитків у великих розмірах, та підробці офіційного документа, який видається та засвідчується підприємством та надає права, вчинене за попередньою (частина третя статті 190 та частина третя статті 358 Кримінального кодексу України).

За вчинене шахраю загрожує до восьми років позбавлення волі. Наразі слідство триває. Поліцейські встановлюють інших, причетних до протиправної діяльності.

___________________________

В Одессе задержан гражданин за автомобильное мошенничество

В Одессе разоблачили местного жителя, который помог клиенту приобрести автомобиль на американскому аукционе, а потом перепродал иномарку другому человеку.

К полицейским обратился одессит. Мужчина сообщил, что уже год ждет доставки из США автомобиля, приобретенного на аукционе, однако представитель транспортно-экспедиторской компании его игнорирует и не выходит на связь. В ходе досудебного расследования полицейские установили, что мужчина, запланировав покупку авто, обратился в специализированную фирму, но наткнулся на посредника, который организовал его участие в онлайн-аукционе.

По результатам торгов, одессит приобрел почти за 13 тысяч долларов США автомобиль Ford Edge. Машину должны были доставить на территорию Украины, но посредник продал чужую иномарку другому горожанину за восемь тысяч долларов.

Во время оформления документов для дальнейшего растаможивания автомобиля правонарушитель, действуя уже в сговоре с неустановленным лицом, подделал официальные документы, в частности счет-фактуру на нового владельца транспортного средства. Полицейские установили местонахождение правонарушителя и сообщили ему о подозрении в завладении правом на чужое имущество путем злоупотребления доверием, то есть мошенничестве, нанесшим потерпевшему ущерб в больших размерах, и подделке официального документа, который выдается и удостоверяется предприятием и предоставляет права, совершенное по предварительному сговору группой лиц (часть третья статьи 190 и часть третья статьи 358 Уголовного кодекса Украины).

За содеянное мошеннику грозит до восьми лет лишения свободы. На данный момент следствие продолжается. Полицейские устанавливают других лиц, причастных к противоправной деятельности.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Threads
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top