Самый языкатый сайт Одессы

В Одессе домушников поймали на «горячем» (видео)

В Одессе домушников поймали на «горячем» (видео)

Днем 19 июня ​​патрульным поступил вызов о подозрительных людей на улице Заболотного. На месте происшествия заявительница рассказала, что увидела, как двое мужчин проникли в квартиру на втором этаже.

Установив, что в квартире находятся неизвестные, полицейские оперативно выставили границу по периметру здания. Сотрудники подразделения государственной службы охраны поднялись в квартиру и позвонили. Испугавшись, злоумышленники решили бежать через окно и сразу попали в руки патрульных.

Позже выяснилось, что грабители попали в квартиру через пластиковое окно.

Правоохранители проверяют задержанных на причастность к совершению других преступлений.

Спільними зусиллями правоохоронці затримали двох чоловіків, причетних до незаконного проникнення в чуже помешканняСьогодні вдень патрульним надійшов виклик про підозрілих людей на вулиці Заболотного. На місці події заявниця розповіла, що побачила, як двоє чоловіків проникли до квартири на другому поверсі.Встановивши, що у квартирі знаходяться невідомі, поліцейські оперативно виставили кордон по периметру будівлі. Співробітники підрозділу державної служби охорони піднялись до квартири та подзвонили. Налякавшись, зловмисники вирішили тікати через вікно й одразу потрапили до рук патрульних.Як встановили правоохоронці, чоловіки проникли у помешкання, пошкодивши пластикове вікно. У квартирі був гармидер, також поліцейські знайшли приладдя, за допомогою якого порушники проникли до квартири.Правоохоронці перевіряють затриманих на причетність до скоєння інших злочинів. Проводяться слідчі дії.#патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #патрульнаполіціяукраїни #служитизахищати #patrolpolce #police #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Пʼятниця, 19 липня 2019 р.

Ivasi.News. Народный сайт Одессы!

Top