Самый языкатый сайт Одессы

Загиблий під час нічного нападу поліцейський — 20-річний Максим Зарецький (фото)

Загиблий під час нічного нападу поліцейський — 20-річний Максим Зарецький (фото)

У ніч на 20 квітня на Вінниччині був розстріляний рядовий поліції інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 Гайсинського райуправління Максим Зарецький.

Його напарник був поранений. Про це повідомила Національна поліція України.

«Максиму було 20 років. З 2021 року він навчався у Національній академії внутрішніх справ та півтора роки віддано служив у секторі реагування патрульної поліції», – розповіли правоохоронці.

Без єдиного сина залишилися батьки чоловіка. Колеги Максима пригадують, що він був патріотом, надійним товаришем, сумлінним та відданим справі правоохоронцем.

«Колектив Національної поліції висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблого поліцейського. Назавжди у небеснім строю…», – йдеться в дописі Нацполіції.

Ремарка Івасів

Нагадаємо, сьогодні, 20 квітня, вночі у Гайсинському районі Вінницької області працівники поліції зупинили для перевірки невідомий автомобіль.

В авто перебували двоє чоловіків, які відкрили вогонь по поліцейських.

Від отриманих поранень загинув рядовий поліції інспектор сектору реагування патрульної поліції відділу поліції №1 (Бершадь) Гайсинського райуправління Максим Зарецький, а його напарник був поранений.

У мережі публікують відео з бодікамери одного із правоохоронців.

На кадрах видно, що все відбувається спокійно і цивілізовано. Між військовими та поліцейськими йде досить спокійна та доброзичлива розмова. На відео навіть лунає сміх.

Водій та його пасажир віддають документи на перевірку. Потім пасажир виходить із машини та відкриває багажник. Втім, уже за кілька хвилин він раптово кидається на правоохоронця.


Погибший во время ночного нападения полицейский — 20-летний Максим Зарецкий (фото)

В ночь на 20 апреля в Винницкой области был расстрелян рядовой полиции инспектор сектора реагирования патрульной полиции отдела полиции №1 Гайсинского райуправления Максим Зарецкий.

Его напарник был ранен. Об этом сообщила Национальная полиция Украины.

«Максиму было 20 лет. С 2021 года он учился в Национальной академии внутренних дел и полтора года служил в секторе реагирования патрульной полиции», – рассказали правоохранители.

Без единственного сына остались родители мужа. Коллеги Максима напоминают, что он был патриотом, надежным товарищем, добросовестным и преданным делу правоохранителем.

«Коллектив Национальной полиции выражает искренние соболезнования родным и близким погибшего полицейского. Навсегда в небесном строю…», – говорится в сообщении Нацполиции.

Ремарка Ивасей

Напомним, сегодня, 20 апреля, ночью в Гайсинском районе Винницкой области сотрудники полиции остановили для проверки неизвестный автомобиль.

В авто находились двое мужчин, открывших огонь по полицейским.

От полученных ранений погиб рядовой полиции инспектор сектора реагирования патрульной полиции отдела полиции №1 (Бершадь) Гайсинского райуправления Максим Зарецкий, а его напарник был ранен.

В сети публикуют видео с бодикамеры одного из правоохранителей.

На кадрах видно, что все происходит спокойно и цивилизованно. Между военными и полицейскими идет довольно спокойный и дружелюбный разговор. На видео даже раздается смех.

Водитель и его пассажир отдают документы на проверку. Затем пассажир выходит из машины и открывает багажник. Впрочем, уже через несколько минут он внезапно бросается на милиционера.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

Top