Самый языкатый сайт Одессы

Затримали жителя Одещіни за підозрою у вбивстві односельчанина

Затримали жителя Одещіни за підозрою у вбивстві односельчанина

Поліцейські затримали жителя Подільського району за підозрою у незаконному позбавленні волі односельчанина та вбивстві. Зловмисник заштовхав потерпілого в багажник автівки, вивіз у безлюдне місце і побив так, що той невдовзі помер. За скоєне правопорушнику загрожує до десяти років позбавлення волі.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП. 

Подія сталася кілька днів тому в Любашівці. До поліції надійшло телефонне повідомлення, що на одній із вулиць селища знаходиться чоловік зі слідами побиття. За вказаною адресою одразу направили слідчо-оперативну групу поліції і викликали «швидку». По приїзду постраждалий був без свідомості. Каретою швидкої допомоги його доправили до лікарні, де діагностували садна по всій поверхні тіла, переломи ребер, тім’яної кістки та крововиливи. Отримані чоловіком ушкодження виявилися несумісними з життям і за кілька годин у лікарні він помер.

Поліцейські встановили, що потерпілого побив 41-річний односельчанин. Пізно ввечері він приїхав у центр селища, де знайшов свою жертву і залякуваннями та нанесенням ударів по голові проти волі незаконно заштовхав того до багажника власного автомобіля і відвіз у безлюдне місце. Там витяг бранця з автівки, кинув на землю і нещадно побив руками та ногами, після чого залишив місце пригоди.

«Причиною такої агресивної поведінки фігуранта стало нібито те, що потерпілий спричинив його неповнолітній падчерці тілесні ушкодження. Зараз ми перевіряємо цю інформацію, дівчину направлено на судово-медичну экспертизу, – каже начальник Подільського районного управління поліції Олег Жуковський.

«На підставі зібраних доказів ми під процесуальним керівництвом Любашівської окружної прокуратури вже повідомили затриманому про підозру у незаконному позбавленні волі та умисному тяжкому тілесному ушкодженні, що спричинило смерть потерпілого. Ці злочини кваліфікуються за ч. 1 ст. 146 та ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України. За нашим клопотанням суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. В рамках провадження призначені судові експертизи. Слідство триває. За скоєне правопорушнику загрожує до десяти років ув’язнення».


Задержали жителя Одесщины по подозрению в убийстве односельчанина

Полицейские задержали жителя Подольского района по подозрению в незаконном лишении свободы односельчанина и убийстве. Злоумышленник затолкал пострадавшего в багажник автомобиля, вывез в безлюдное место и избил так, что тот вскоре умер. За совершенное правонарушителю грозит до десяти лет лишения свободы.

Об этом сообщили в пресс-службе ГУНП.

Событие произошло несколько дней назад в Любашевке. В полицию поступило телефонное сообщение, что на одной из улиц поселка находится мужчина со следами избиений. По указанному адресу сразу направили следственно-оперативную группу полиции и вызвали «скорую». По приезду пострадавший был без сознания. Каретой скорой помощи его доставили в больницу, где диагностировали ссадины по всей поверхности тела, переломы ребер, теменной кости и кровоизлияния. Полученные мужчиной повреждения оказались несовместимыми с жизнью и через несколько часов в больнице он скончался.

Полицейские установили, что потерпевшего избил 41-летний односельчанин. Поздним вечером он приехал в центр поселка, где нашел свою жертву и запугиваниями и нанесением ударов по голове против воли незаконно затолкал его в багажник собственного автомобиля и увез в безлюдное место. Там вытащил пленника из машины, бросил на землю и беспощадно избил руками и ногами, после чего оставил место происшествия.

«Причиной такого агрессивного поведения фигуранта стало якобы то, что потерпевший нанес его несовершеннолетней падчерице телесные повреждения. Сейчас мы проверяем эту информацию, девушка направлена ​​на судебно-медицинскую экспертизу», — говорит начальник Подольского районного управления полиции Олег Жуковский.

«На основании собранных доказательств мы под процессуальным руководством Любашевской окружной прокуратуры уже сообщили задержанному о подозрении в незаконном лишении свободы и умышленном тяжком телесном повреждении, повлекшем смерть потерпевшего. Эти преступления квалифицируются по ч. 1 ст. 146 и ч. 2 ст. Уголовный кодекс Украины. По нашему ходатайству суд избрал меру пресечения в виде содержания под стражей«.

📌Сайт
📌Телеграм
📌Facebook
📌Insta

ukraina.net.ua - каталог сайтов Украины

Leave a comment

Top