Самый языкатый сайт Одессы

Зниклу шестирічну дівчинку знайшли на закинутій фермі: подробиці

Зниклу шестирічну дівчинку знайшли на закинутій фермі: подробиці

Пошуки зниклої напередодні ввечері шестирічної дівчинки з Ізмаїльського району завершилися успішно, з нею все добре.

Як розповіли в обласній поліції, велике занепокоєння викликало те, що розшукувана має розлади здоров’я і не розмовляє. Крім того, недалеко від місця проживання сім’ї розташоване озеро Китай, що становило небезпеку для маленької. І дуже ускладнювало ситуацію наближення ночі.

До пошуків дитини залучили службового собаку. Взявши слід, він привів людей саме до води. На той час правоохоронці переглянули записи з камер спостереження, що були встановлені на вулицях населеного пункту, і підтвердили: дівчинка пішла дорогою, що вела до озера.

Усю ніч групи спецслужб та селяни обстежували дно водойми. Разом з тим, не полишали надії, що дитина пройшла повз неї. Тому одночасно шукали у закинутих будівлях та на пустирях.

Вранці дівчинку помітили на недіючій фермі, яка була розташована трохи далі від водойми. Вона була мокрою. Це говорить про те, що ймовірно дитина заходила у воду і була близька до нещасного випадку. Її загорнули у ковдру та передали медикам. Ті оглянули дівчинку, заспокоїли всіх, що з нею все добре, і передали матері.

Нагадаємо, жителька села Старі Трояни, яка виховує дитину одна, помітила її зникнення вчора близько восьмої години вечора. Мати понад годину намагалася самостійно розшукати доньку, а знесилившись, побігла до старости по допомогу. Той звернувся до поліцейських офіцерів громади, і вони оперативно організували пошуки дівчинки силами поліцейських, прикордонників та місцевих мешканців.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top