Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі працює оперативний штаб з ліквідації аварії в енергомережі

В Одесі працює оперативний штаб з ліквідації аварії в енергомережі

Вчора, 4 лютого, до Одеси терміново були відряджені Міністр енергетики та голова «Укренерго».

Голова Одеської ОВ Максим Марченко провів термінове засідання оперативного штабу з ліквідації аварії та подачі електроенергії до споживачів. Задіяні усі служби та засоби.

За словами максима Марченка, пошкодження комплексні та дуже важкі, тож зараз давати якість прогнози щодо завершення ремонту поки зарано.

«Теплопостачання, водовідведення та водопостачання працюють в штатному режимі» — відзначає начальник Одеської ОВА.

На проханням військової адміністрації та сприяння керівництва держави до Одещини впродовж доби буде доставлена певна кількість генераторів, які є в наявності не тільки у Міністерства енергетики, а й у ДСНС, та будуть задіяні для підключення критичної інфраструктури.

«Спільна робота буде продовжуватись до розробки дієвих рішень, які забезпечать роботу енергосистеми на період ліквідації аварії. Про подальші дії буду інформувати окремо» — наголошує Максим Марченко.

Як вже зазначалось, на одному з енергетичних об’єктів НЕК «Укренерго» виникла серйозна аварія, яка спричинила пожежу. Через це практично повністю був знеструмлений Одеській район та місто Одеса. Станом на зараз світла немає майже у 500 тисяч абонентів.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top