Самый языкатый сайт Одессы

Генсекретар ООН Антоніо Гутерреш відвідав Одесу

Генсекретар ООН Антоніо Гутерреш відвідав Одесу

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш відвідав вперше Одещину саме у Всесвітній день гуманітарної допомоги, який щороку відзначається 19 серпня з ініціативи ООН.

Антоніу Гуттеріш разом з Міністром інфраструктури України Олександром Кубраковим та Начальником Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком, відвідали Одеський морський торговий порт, де ознайомились з процесом завантаження українською пшеницею балкера KUBROSLI Y.

Гуттеріш наголосив на важливості забезпечення світу українськими продуктами.

«Прикро бачити, що значні потужності цього великого порту на разі не використовуються в повному об’ємі. Мені сумно від того, що не реалізується увесь той потужний і надважливий для всієї країни і світу потенціал порту та міста. Я сподіваюся, що скоро зможу повернутися до Одеси і побачити, що всі термінали завантажені і порти працюють на повну потужність, а у місті вирує життя», — зазначив Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттеріш.

За час дії «Зернової ініціативи» з трьох портів Великої Одеси вже відправлено 25 суден. На їх борту 630 тисяч тонн агропродукції. 10 суден зараз завантажуються та готуються до виходу з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».

«Спільно працюємо над тим, щоб обсяги та темпи перевалки щодня збільшувалися, наша мета – 3-5 мільйонів тонн на місяць. Особливу увагу ми приділяємо експорту продовольства для африканських країн. Наприклад, вчора вийшов черговий балкер I MARIA, на борту якого 33 тисячі тонн агропродукції для півночі континенту» — відзначив на брифінгу Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top