Самый языкатый сайт Одессы

Звільнений полковник Максим Марченко розповів про свої плани

Звільнений полковник Максим Марченко розповів про свої плани

Звільнений з посади голови Одеської обласної військової адміністрації полковник Максим Марченко прокоментував це рішення і заявив про намір повернутися до лав ЗСУ.

Про це Марченко розповів у своєму традиційному зверненні до мешканців Одеси та області.

Насамперед екс-глава Одеської ОВА подякував президенту України за надану можливість керувати «найкращою областю нашої держави».

«Ті, хто мене знає особисто, підтвердять, що у своєму житті сумлінну роботу я завжди ставлю на перше місце. Роботу заради найкращого результату у будь-якій справі – у захисті суверенітету України, в керванні регіоном. Хочу запевнити всіх мешканців Одещини, хоч і розумію, як важко в це повірити, але все ж таки є керівники, які працюють для людей і заради людей. Вищою оцінкою моєї діяльності є те, коли жителі нашої області писали, або казали: наш Марченко…. Наш», – зазначив Марченко.

Крім цього, він заявив, що оскільки війна триває, вважає за належне робити те, що вміє найкраще – воювати заради майбутнього нашої країни.

«Сподіваюсь, що незабаром я повернусь до своєї улюбленої справи. Але моя душа та серце залишаються назавжди в Одесі. Разом до перемоги. Слава Одещині! Слава Україні!” – каже полковник Максим Марченко.

Нагадаємо, 14 березня Кабмін погодив звільнення трьох глав обласних військових адміністрацій, у тому числі голови Одеської ОВА Максима Марченка.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top