Самый языкатый сайт Одессы

В Одесі погасили нові марки на тему війни

В Одесі погасили нові марки на тему війни

В головному залі поштамту на Садовій вулиці представили дві нові марки, присвячені російсько-українській війні.

Подія сталася минулої п’ятниці, 5 серпня. Штампи на еталонні конверти поставили керівники Одеської та Миколаївської дирекцій «Укрпошти», волонтери, військові та художники.

Фото і відео — Александр Воропаев aka foto-still 

Марку «Святий Миколай захищає Миколаїв» випущено волонтерськими організаціями для збирання грошей, які підуть на гуманітарні цілі для мешканців міста. Автор сюжету – художник Юрій Журавель.

Це вже друга марка, видана для підтримки жителів міста Корабелів. Перша – «Ассоль вже не та», за словами керівника Одеської дирекції «Укрпошти» Сергія Дрозда, мала величезний успіх як серед одеситів, так і всіх українців.

«Випуск марки пов’язаний із підтримкою військових та мешканців Миколаєва. Миколаїв зараз рятує не лише нашу Одесу, а й всю Україну. Мешканці цього міста прийняли на себе всю міць російського агресора, обстріл не припиняється там ні вдень, ні вночі», — зазначив Сергій Дрозд.

Автор другої марки «Нова історія Європи. Острів Зміїний – храм Ахілла» — одесит, художник-ілюстратор Володимир Ленський. Його робота про звільнення острова та подвиг наших військових та й усіх жителів регіону у боротьбі із загарбниками.

Володимир розповів, що сюжет марки було створено випадково – друг на початку війни розповів йому історію про острів Ахілла та збудований там храм.

«Батьки Ахілла створили на острові храм і сказали, що ті, хто захищатиме його, переродяться у великих воїнів. Сталося так, що наші військові вписалися за богів, відбили Зміїний і всі зрозуміли, що наші військові перебувають під заступництвом богів», — наголосив Володимир.

Директор одеської «Укрпошти» додав, що це не останні марки, присвячені героїчному опору нашого народу, вже за кілька тижнів на шанувальників філателії чекає ще кілька новинок.

Гаряча стрічка новин IVASI.NEWS у телеграмі. Підписуйся: https://t.me/ivasinews

Top