Самый языкатый сайт Одессы

НАБУ предъявило подозрение депутату Одесского облсовета по делу о покупке здания новой мэрии

НАБУ предъявило подозрение депутату Одесского облсовета по делу о покупке здания новой мэрии

Об этом сообщает сайт НАБУ. По данным источников Ivasi.news, речь идет об Олеге Бабенко.

«12 січня 2018 року детективи Національного антикорупційного бюро України спільно з працівниками Генеральної прокуратури України повідомили про підозру чинному депутату Одеської обласної ради та його ймовірному спільнику за пропозицію надати неправомірну вигоду в розмірі 500 тис. дол. США  співробітнику  НАБУ. Дії підозрюваних кваліфіковано за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України («Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі»), — сообщает НАБУ. —

Неправомірна вигода співробітнику НАБУ пропонувалась в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства (далі – ТОВ), задіяного, за даними слідства, у корупційній схемі з заволодіння коштів бюджету міста Одеса. Йдеться про гроші, отримані від продажу мерії Одеси будівлі за завищеними цінами. На думку детективів, бенефіціаром (вигодонабувачем) ТОВ є підозрюваний депутат Одеської облради.

Наразі вирішується питання обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадуємо, згадана будівля в складі цілісного майнового комплексу державного підприємства «Завод «Краян» на початку 2016 року була продана за 4 млн грн, а у вересні того ж року її придбала Одеська мерія вже за 185 млн грн.

Зазначені факти детективи НАБУ почали розслідувати в листопаді 2016 року. Під час слідства у грудні 2016 року ініційовано накладення арешту на рахунки згаданого приватного товариства».

https://nabu.gov.ua/novyny/deputata-odeskoyi-oblrady-vykryto-na-propozyciyi-habarya-detektyvu-nabu

Ожидается, что в понедельник в Одесском горсовете будет много заявлений на увольнение по собственному желанию.

IVASI.NEWS. Народный сайт Одессы! 

В Одессе будут судить любительницу пьяной езды (видео)

 

Top